Farkındalık ve Gelişim Hizmetleri
İşletmenizi büyütmenin en ekonomik ve
kestirme yolu çalışanlarınıza yatırım yapmaktır.
Çözümlerimiz;

Etkiyle tepki arasında kısa bir an vardır. O anda, tepkimizi seçme özgürlüğü ve gücü yatar. Kendi gelişim ve mutluluğumuz ise tepkimizde gizlidir..

İnsanların kendilerinde yarattığı bir farkındalık, gelişime ve dolayısıyla değişim dönüşüme yol açar. Kişide gerçekleşen değişim tüm süreç ve iş sonuçlarına etki eder.

LMS Bireysel Eğitim Programlarında; deneyimle öğrenmeyi, farkındalığı ve gelişimi birinci hedef olarak görür. Davranışta değişim yaratmak, ancak kişinin kendisini fark etmesi ile mümkün olabilir.

Bir liderin, iş süreçlerini ve bir ekibi yönetmesinin temeli, öncelikli olarak kendi kişilik bilincine ulaşması ve kendini yönetebilme becerisi ile başlar. LMS, tüm bireysel eğitim programları ile; önce farkındalık, sonra gelişim ve beraberinde değişim ve dönüşüme odaklanır.

LMS Kurumsal Eğitim Programlarında; şirketin bulunduğu noktadan ulaşmak istediği hedefe götürecek yetkinlik geliştirme odaklı programlar uygular. Ekip dinamikleri ve ihtiyacı doğrultusunda takım koçluğu ve Liderlere yönelik Bütünsel Liderlik programları sunar.